Narcos

Opinie o domu opieki Jutrzenka

opiniedomseniora

„Serdecznie dziękujemy Właścicielom pensjonatu i Personelowi za bardzo dobra opiekę nad naszym Tatą Bolesławem B., jesteśmy wdzięczni za ciepło i okazane Jemu serce.”

Zofia i Jan Kiełczewscy, Warszawa

opinie2

„Składam serdeczne podziękowania dla Kierownictwa i całego personelu Domu Opieki „Jutrzenka” za troskliwą opiekę i dobre słowo dla mojej Mamy Marianny.”

Hanna Bartosińska

opinie3

„Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę nad naszą Mamą – Jadwigą. Doceniamy wszystkie Wasze starania i pomoc w Jej chorobie. Dziękujemy zwłaszcza opiekunkom, które zajmują się jej trudną, codzienną pielęgnacją.”

Anna Nowicka z mężem Markiem

„Wszystkim rodzinom, którzy stoją przed ogromnym dylematem, jak zorganizować najlepszą pomoc swoim schorowanym i potrzebującym całodobowej opieki najbliższym z całego serca polecam Pensjonat Jutrzenka. Za wszystko bardzo dziękujemy.”

Teresa K. z rodziną

„Bardzo dobre warunki pobytowe, dom jest jeszcze w organizacji, lecz jest naprawdę przystosowany i przyjazny dla osób starszych. Wspaniała i troskliwa opieka nad moja mamą, serdecznie polecam.”

Karolina, Warszawa

„Dzięki Wam i Waszej trosce oraz przyjaznej atmosferze Wasi Pensjonariusze czują się jak u siebie w domu. Dlatego bardzo dziękuje za wspaniałą opiekę nad moją mamą Krystyną. W jej oczach widzę spokój i poczucie bezpieczeństwa, a podczas rozmów ze mną wyraża o Was same bardzo pozytywne opinie. Życzę dalszych sukcesów, dziękuję za wszystko.”

Joanna K., Józefów


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405