Narcos

Nasze zobowiązanie

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: 572 255 731 lub 22 775 59 50

Do czego się zobowiązujemy, przyjmując pod opiekę Państwa bliskich?

Dom seniora Jutrzenka funkcjonuje w oparciu o zobowiązania wobec swoich Podopiecznych. Co zapewniamy Państwa bliskim, powierzanych naszej opiece?

 • Stałą opiekę. Opiekunki i pielęgniarki przez całą dobę zapewniają opiekę i bezpieczeństwo.
 • Regularne podawanie leków. Lekarz odwiedza podopiecznych i dba o ich formę i nastój.
 • Urozmaicone menu.  Jadłospis jest ułożony stosownie do wieku i potrzeb seniorów, a osoby przewlekle chore otrzymują posiłki według dopasowanej diety.
 • Czystość i dbałość o higienę.  Nasze opiekunki pomagają w codziennych zabiegach higienicznych, kąpią, czeszą, golą, wykonują manicure, a jeśli ktoś ma potrzebę, może zamówić wizytę fryzjerki. Jeśli senior używa pampersów, zapewniamy ich częste zmienianie. Dbamy o czystość i komfort naszych podopiecznych.
 • Towarzystwo. U nas senior nie jest samotny – ma mnóstwo koleżanek i kolegów. Codziennie prowadzimy grupowe zajęcia sprzyjające utrzymaniu Pensjonariuszy w dobrej formie fizycznej i psychicznej: wspólne śpiewanie, czytanie książek, zajęcia manualne oraz  prosta gimnastyka. Reagujemy, jeśli zauważymy nagłą zmianę nastroju.
 • Zabiegi rehabilitacyjne i masaże. Bezpłatne zajęcia grupowe prowadzi magister fizjoterapii. Za dodatkową opłatą można skorzystać z rehabilitacji indywidualnej oraz masaży.
 • Aktywność ruchową. Nasz piękny ogród posiada alejki dostosowane do potrzeb seniorów. Można po nim spacerować lub odpocząć w kilku przytulnych kącikach z fotelami i stolikami. Można tu także przyjmować gości.
 • Spędzanie czasu z bliskimi.  Naszych podopiecznych można odwiedzać o dowolnej porze dnia, bez koniczności wcześniejszej zapowiedzi.
 • Bezpieczeństwo. Dbamy o to, aby osoby z tendencjami do ucieczek nie zniknęły. Osoby w odpowiednim stanie zdrowia mogą same wychodzić poza teren domu seniora, po ustaleniu celu wyjścia i terminu powrotu.  Dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych Podopiecznych, nie przyjmujemy osób agresywnych i z chorobami zakaźnymi. Rodziny odwiedzające swoich bliskich również prosimy o przyjazd w dobrym stanie zdrowia, bez przeziębień. Nie przyjmujemy  osób palących.
 • Domową atmosferę. Przywożąc ze sobą ulubione przedmioty, nieduże mebelki i pamiątki, pomagamy odtworzyć wystrój ulubionych wnętrz.
 • Codzienność. Senior w naszym domu opieki nie musi martwić się rachunki, zakupy, gotowanie, pranie, zmianę pościeli czy pamiętać o zamknięciu mieszkania lub wyłączeniu kuchenki. Po pracowitym okresie swojego życia może nareszcie poczuć się jak na niekończących się wakacjach.

Co nas wyróżnia?

Domy seniora często nazywane są także domami spokojnej starości. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza placówka mogła zapisać się w Państwa pamięci jako najlepszy dom opieki nad osobami starszymi. Stale podnosimy komfort Pensjonariuszy, wprowadzamy atrakcyjne zajęcia terapeutyczne – które pozwalają osobom starszym zachować sprawność manualną i ruchową. Posiłki, które serwujemy, są różnorodne i pełne wartościowych składników, gdyż wiemy, jak ważna jest zbilansowana dieta w jadłospisie osób starszych. Dbamy o to, aby miejsca do rekreacji i wspólnego spędzania czasu były dostosowane do potrzeb wszystkich seniorów – zarówno tych całkowicie sprawnych fizycznie, jak i tych, którzy wymagają wsparcia. Prowadząc zabiegi rehabilitacyjne, dopasowujemy je do schorzeń seniorów. Nasz personel jest przygotowany do pracy z osobami starszymi.