Narcos

O domu Opieki Seniora Jutrzenka Modlin/Warszawa

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: 502 744 940 lub 22 775 59 50

Witamy w domu seniora Jutrzenka

O domu opieki Jutrzenka

Jutrzenka to prywatny dom opieki w województwie mazowieckim, który proponuje komfortowe miejsce zamieszkania dla osób starszych, w którym każdy może liczyć na szacunek, zrozumienie i przyjazną atmosferę. Ten model opieki znalazł pokrycie w naszym zobowiązaniu.

dom seniora blisko pkp_2716x1521

Dla naszych Pensjonariuszy stworzyliśmy całodobową, profesjonalną opiekę pielęgniarską, zapewniliśmy warunki radosnego spędzania czasu i możliwości rozwijania pasji. Mieszkańcy mają do dyspozycji wspólną przestrzeń wypoczynkową wewnątrz domu opieki oraz w przydomowym ogrodzie, gdzie mogą cieszyć się odpoczynkiem na tarasach i spacerami wśród zieleni. Na rozległym terenie starorzecza Narwi można obserwować ptaki i zwierzęta. Dla osób potrzebujących zajęć rehabilitacyjnych przygotowaliśmy zajęcia ruchowe, a dla wymagających konsultacji medycznej – wizyty lekarskie na miejscu. Na terenie pensjonatu działa koło różańcowe. Posiłki w naszym pensjonacie przygotowujemy samodzielnie, dzięki czemu codziennie podajemy przysmaki domowej kuchni. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy senior poczuł się u nas jak w domu. Pozwalamy, aby nasi podopieczni mogli spotykać się z rodziną, kiedy tego chcą – nie wyznaczamy sztywnych terminów tych wizyt.

opieka nad seniorem 2

Jak wybrać dom dla seniora?

Wiemy, że przekazanie nam pod opiekę swoich bliskich może być trudne. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby przeprowadzka miała jak najłagodniejszy przebieg, a zamieszkanie w Jutrzence stało się dla Państwa krewnych przyjemnością. Aby pomóc starszej osobie łatwiej znieść tę zmianę, można pokazać jej różne domy opieki. Można seniorowi zaproponować pobyt krótkoterminowy – na przykład w okresie wakacyjnym. W tym czasie osoba poznaje nowe miejsce i nawiązuje znajomości. Kiedy poczuje komfort życia pod dobrą opieką i w szerszym gronie równolatków, chętniej zaakceptuje przeprowadzkę. Z przyjemnością opiekujemy się małżeństwami seniorów. Dla takich par proponujemy pokój małżeński, gdzie nadal mogą cieszyć się swoją bliskością, ale trudności życia zostają z nich zdjęte. Koncepcja życia razem bez kłopotów, w komforcie i pod dobrą opieką jest cudowna. Takim parom proponujemy rabaty.

panorama jutrzenka lato

Skontaktuj się z nami!

Adres
Mieszka I 30,  05-102 Nowy Dwór Mazowiecki,  Polska
Dane kontaktowe
22 775 59 50 (w godz. 8 – 16),
502 744 940 lub 508 125 527,
(w godz. 9 – 19,  codziennie oprócz weekendów)
Email
biuro@domopiekiseniora.com