Narcos

Opieka nad chorymi na Alzheimera

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: 572 255 731 lub 22 775 59 50

Opieka nad chorymi na Alzheimera

Jedną z najczęściej występujących chorób u osób starszych jest Alzheimer. Z wiekiem pojawiające się zaburzenia psychiczne mogą się rozwijać, przez co seniorzy potrzebują kompleksowej opieki. Nierzadko najbliższa rodzina obawia się opieki nad chorym bliskim, ze względu na obawę niezapewnienia mu należytych warunków. Najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku jest umieszczenie takiej osoby w naszym domu opieki dla chorych na Alzheimera. Warto pamiętać, że taka decyzja nie jest świadectwem egoizmu, a wręcz przeciwnie – chęci pomocy bliskim i zapewnienia im całodobowej opieki, bezpieczeństwa i komfortu.

Co oferujemy w celu polepszenia komfortu życia chorych na Alzheimera?

Gwarantujemy wszystkim naszym mieszkańcom specjalistyczną opiekę w przyjaznej atmosferze. Zatroszczymy się o osoby z postępującą chorobą Alzheimera. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować odpowiednie leczenie, pielęgnację, a także wdrożyć zajęcia, które pomogą odnaleźć się każdemu w nowym otoczeniu.

Wiele osób, których bliscy chorują na demencję, zastanawia się, czy jest możliwe jej wyleczenie. Niestety współczesne badania wykluczają taką możliwość, jednak nasz dom opieki prężnie działa, aby maksymalnie spowolnić progresję Alzheimera. Starannie planujemy zajęcia i aktywności tak, aby dla seniora żadna choroba nie była przeszkodą w normalnym życiu, a jej skutki nie postępowały zbyt szybko. Nasza praca opiera się na wiedzy medycznej, rehabilitacji i pomocy chorym w pogodzeniu się z zaburzeniami sprawności psychicznej.

Zadbaj o swoich bliskich razem z nami.