Narcos

Opieka nad chorymi psychicznie 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: 572 255 731 lub 22 775 59 50

Opieka dla chorych z otępieniem psychicznym w naszym Domu dla Seniorów

Proces starzenia organizmu niesie za sobą wiele dolegliwości, nawet mających bezpośredni związek z umysłem. U wielu osób starszych pojawiające się zaburzenia psychiczne mają wpływ zarówno na ich życie, jak i otoczenie. Bardzo często najlepszym wyjściem jest umieszczenie takiej osoby w domu opieki dla chorych z otępieniem psychicznym. Możliwość ta istnieje, jeżeli osoba chora nie jest w stanie sama funkcjonować, ale jej stan nie jest na tyle poważny, aby została skierowana do szpitala.

Nasz ośrodek zapewnia kompleksową opiekę i otacza wszystkich swoich podopiecznych należytą troską. Zapewniamy dodatkowe zajęcia, rozwijanie hobby, specjalistyczną diagnozę i opiekę medyczną, dzięki czemu każdy z mieszkańców otrzymuje leki i posiłki o odpowiednich porach, a jego zdrowie psychiczne jest pod kontrolą specjalistów. Dbamy o swoich podopiecznych przez cały okres ich przebywania w naszym ośrodku. Dajemy możliwość pobytów krótko- i długoterminowych.

Oznaki zaburzeń psychicznych

Osoby w starszym wieku często narażone są na zaburzenia emocjonalne i poznawcze lub inne odmienne zachowania. Przyczyna takiego działania nie leży w charakterze seniora, lecz jest wypadkową zmian zachodzących w jego układzie nerwowym i jest określana mianem choroby psychicznej.

W naszym domu oferujemy opiekę dla osób chorych psychicznie. Z wielką przyjemnością otoczymy troską osoby potrzebujące profesjonalnego podejścia, zorganizujemy rehabilitujące zajęcia i inne aktywności, które pozwolą każdemu w pełni cieszyć się ze starości.