Narcos

Pobyty terminowe

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: 667 778 477 lub 22 775 59 50

Pobyty krótkoterminowe i długoterminowe

W naszym domu opieki przyjmujemy osoby starsze na pobyty długoterminowe, a także krótkoterminowe. Pobyt długoterminowy oznacza, że senior przeprowadza się do domu opieki Jutrzenka i zaczyna go traktować jak swój dom. Zdarzają się także sytuacje, kiedy dla seniora potrzebna jest opieka na parę dni. Jeśli szukają Państwo opieki dla swoich bliskich na krótki okres – to znaczy na czas, kiedy osobiście nie będziecie mogli im pomagać w codziennym funkcjonowaniu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Jutrzenki. Z przyjemnością przyjmiemy pod opiekę seniora na okres Państwa wyjazdu na wczasy lub w podróż służbową. Nasza placówka będzie także doskonałym sposobem na zapewnienie osobie starszej należytej opieki podczas przeprowadzanego remontu mieszkania lub na czas udziału w ślubach i weselach. Senior poczuje się u nas jak w luksusowym hotelu, w którym opiekę ma dostępną bez przerwy.

Do dyspozycji mieszkańców Jutrzenki są pokoje 1- , 2- , i 3-osobowe, z których każdy dostosowany jest odpowiednio do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia seniorów. Pokoje posiadają system powiadamiania, za pomocą którego można przywołać personel. Dodatkowo pokoje mogą zostać doposażone w radio, telewizor, telefon i internet. Łazienki wyposażone są w uchwyty dla osób niepełnosprawnych, ułatwiające zachowanie równowagi.

Rodzinny dom opieki

Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby nasz dom opieki jak najbardziej przypominał dom rodzinny. Organizujemy spotkania integracyjne dla rodzin i mieszkańców z okazji Świąt, zachęcamy bliskich do częstych odwiedzin, pomagamy w kontynuowaniu pasji i hobby. Zajęcia terapeutyczne odbywają się w nastroju radości i zabawy, ich głównym zadaniem jest wprowadzenie pozytywnego nastawienia do życia seniorów. Chcemy, by choć na trochę zapomnieli o troskach i schorzeniach, z którymi się borykają. Pobyt w domu opieki ma być dla seniorów formą odpoczynku, miejscem, gdzie wszyscy są życzliwi i koncentrują się na tym, by zaopiekować się osobą starszą.